Služby pre firmy-en

Personálne poradenstvo

Potrebujete zefektívniť systém odmeňovania, zvýšiť výkonnosť a efektivitu tímu, stabilizovať a motivovať súčasných zamestnancov? To sú všetko oblasti, v ktorých máme dlhoročné skúsenosti. Radi sa s vami o ne podelíme. executive search , zefektívnenie systému odmeňovania, hodnotenie výkonnosti, stabilizácia a motivácia zamestnancov.

Vyhľadávanie a výber zamestnancov

Naši skúsení konzultanti vedia vyhľadať, osloviť vhodných kandidátov na rôzne pracovné pozície, na základe posúdenia najdôležitejších kritérií zadaných klientom odporučia najvhodnejších kandidátov.

HR outsourcing

Funkčný HR outsourcing – je služba, vhodná pre menšie spoločnosti. Nestrácajte čas s vyhľadávaním vhodných zamestnancov, so starostlivosťou o nich alebo s personálnou administratívou. Urobíme to za vás. Zabezpečíme vám komplexné činnosti personálneho oddelenia vrátane interných predpisov, zmlúv a personálnej administratívy a všetkých povinností, ktoré ako zamestnávateľ máte.

Administratívne práce

Už 10 rokov úspešne vedieme recepcie pre našich klientov. Od vyhľadania a zaškolenia recepčných až po zabezpečenie bezchybného a profesionálneho chodu recepcie, všetkých požadovaných činností, ktoré klient žiada zabezpečiť na recepcii. Nebudete musieť viac riešiť výpadky recepčných, ich profesionálne vystupovanie a vzhľad - zverte to do našich rúk. Máme tím zaškolených a skúsených recepčných pre firemné recepcie alebo nákupné centrá.

Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov

Na základe našich doterajších skúseností vieme pre klienta pripraviť od analýzy potrieb vzdelávania až po samotný plán rozvoja jednotlivých zamestnancov vrátane realizácie nami pripravených vzdelávacích konceptov.

Tréningové programy

Tréningové programy sú vytvorené špeciálne našimi konzultantmi a odskúšané v praxi už niekoľko rokov :

  • Efektívna komunikácia
  • Asertivita – viete sa presadiť?
  • Time management – ako to dnes funguje
  • Ako zvýšiť výkonnosť a efektivitu tímu
  • Profesionálna asistentka / recepčná
  • Riadenie zmien
  • Koučing v manažmente